Penzion a vinný sklep U Mlýnků, Dolní Dunajovice

Hlavní 555, 69185
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hledáte ubytování s vinným sklípkem na Pálavě? Náš penzion se nachází v Dolních Dunajovicích, v samotném srdci jižní Moravy a současně na výborné výchozí pozici pro výlety do Mikulova, Pavlova, Věstonic a dalších oblíbených destinací.

Další informace

Na co se u nás můžete těšit?
  • Komfortní ubytování s kapacitou pro 45 osob.
  • Pokoje vybavené stylovým nábytkem, sprchovým koutem a WC, apartmány s masážní vanou.
  • Širokou nabídku místních i tradičních moravských pokrmů a snídaně formou bufetu v naší restauraci.
  • Nezaměnitelnou degustaci moravských vín a posezení v našem vinném sklepě s kapacitou 170 míst.
  • Celou řadu akcí a programů spojených s vínem a vinnou turistikou v průběhu roku.

Vinařský dvůr U Mlýnků nabízí přímo ve svém areálu komfortní ubytování až pro 45 osob.

K dispozici jsou tyto typy pokojů:

  • 2 dvoupokojové apartmány s masážní vanou
  • 3 třílůžkové pokoje
  • 4 dvoulůžkové pokoje s možností dvojpřistýlky
  • 3 dvoulůžkové pokoje
  • 1 čtyřlůžkový pokoj

Pokoje jsou vybaveny stylovým a vkusným nábytkem. Lůžka na pokojích jsou vybaveny latexovými matracemi a anti-alergenními lůžkovinami firmy Klinmam pro Váš kvalitní spánek. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem a WC, v apartmánech se pak nachází masážní vany od společnosti Ravak. Na pokojích naleznete také pevné připojení na internet. Celý areál je pokryt signálem bezdrátového připojení k internetu (Wi-Fi). Podkrovní pokoje jsou vybaveny klimatizací.

V rámci ubytovacích služeb našim klientům nabízíme i uzavřené parkování přímo v areálu s elektronickým zabezpečením a kamerovým dohledem.

Cena ubytování je stanovena jako cena za lůžko. Pohybuje se v rozmezí 450-650 Kč v závislosti na typu pokoje (apartmán/typ standardního pokoje). Cena nezahrnuje žádnou formu stravování (snídaně za příplatek).

U týdenních pobytů je možné využít uzavřeného parkoviště s kamerovým dohledem (350 Kč/vozidlo/týden), u jednodenních pobytů je cena parkovného 50 Kč/vozidlo.

Týdenní pobyty

V měsících červenci a srpnu je v našem zařízení ubytování dostupné i formou týdenních pobytů se snídaní. Nástup a ukončení je vždy v sobotu. Snídaně je formou bufetového švédského stolu. Cena za dospělou osobu se snídaní 4 305,- Kč  (včetně rekreačního poplatku).

Parkování na uzavřeném parkovišti s kamerovým systémem - je poplatek 350,- Kč/vozidlo (denní poplatek 50,- Kč/vozidlo).

Ceny

Apartmán
1.800 Kč
Cena za parkování (auto)
50
Čtyřlůžkový pokoj
450 Kč
Dvoulůžkový pokoj
450 Kč
Přistýlka
300 Kč
Snídaně
150 Kč
Třílůžkový pokoj
450 Kč

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště uzavřené

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
7
Počet apartmánů
2
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
Klimatizace

Restaurace

Restaurace Vinařského dvora nabízí širokou nabídku místních i tradičních moravských specialit a pestrý výběr bílých i červených vín jak vlastní produkce tak i od dalších předních výrobců Mikulovské vinařské oblasti. Nabídku doplňují různé nealkoholické i alkoholické nápoje, točené pivo Starobrno, kvalitní káva Britt Costarica a v horkých letních dnech též osvěžující koktejly.

Kapacita restaurace je 45 míst. K dispozici je i letní terasa pro dalších 30 osob. Pro ubytované klienty je v prostorách restaurace podávána též snídaně formou bufetových stolů (8:00-10:00).

Vinný sklep se nachází v těsné blízkosti restaurace a je s ní propojen skrze vinnou banku. Kapacita sklepa je 170 míst a nabízí tak prostor pro větší akce (svatby, firemní večírky, teambuildingové akce). Pro soukromé akce menšího rozsahu je připraven sklepní salonek s kapacitou 20 míst.

Sklepní prostory jsou dále využity pro archivaci vína a ležení červených vín v barrique sudech. V těchto prostorách probíhají také řízené degustace včetně ochutnávek přímo ze sudu, to vše za zvuku tradiční živé cimbálové hudby. Již zmíněná banka vín pak slouží k trvalému uložení Vašeho vinného „pokladu“, který tak má zaručeně ideální podmínky pro dlouhodobé uskladnění a zrání.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Bazén vnitřní
Bazén venkovní

Mapa

Autobus 150m
Velká mapa