Apartmán Modré z nebe, Němčičky

1, 69107
od 380 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 50m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Najdete nás v Němčičkách na jihu Moravy v oblasti vína a meruněk. Ale nejen víno a meruňky  jsou zdejším symbolem, je zde bohatý kulturní život díky uchovaným folklorním tradicím, slunečné nebe bez mráčků a lidičky s dobrou náladou. Přímo ve vesničce je umístěno také koupaliště, minigolf a pro milovníky zimních sportů skiareál. Nedaleko od nás leží Lednicko – Valtický areál a Pálavské vrchy, ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Doufáme, že vás náš malebný kraj okouzlí a vy si odnesete spoustu nezapomenutelných zážitků.

Další informace

Ubytování v apartmánu se třemi pokoji, obývací místností s kuchyní a sociálním zařízením je pro 10 osob s možností 3 přistýlek za příplatek. Zelený a oranžový pokoj  je pro 4 osoby a modrý pokoj pro 2 osoby, všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním přijímačem (Skylink), kuchyně vybavená plynovým sporákem s elektrickou troubou, mikrovlnou troubou, lednicí, myčkou nádobí, rychlovarnou konvicí, nezbytným nádobím a koupelna se sprchovým koutem a WC. V obývací místnosti s krbovými kamny je k dispozici TV s internetem a rádio. V objektu je možnost Wi-Fi připojení. Parkovat je možno přímo před domem. Pro relaxaci je k dispozici posezení s grilem a dvorek s bazénem. Možnost zapůjčení kol a také zařizujeme řízenou degustaci vín, nejméně 10 vzorků místních kvalitních vín a posezení ve vinném sklípku. K vínku je možné si objednat obložené mísy, zabíjačkové mísy, domácí škvarkovou pomazánku nebo obložené chlebíčky dle vlastního výběru, ale je nutno objednat minimálně 3 dny dopředu.

Ceny

Apartmán
3.800 Kč
Cena za celý objekt
3.800 Kč
Cena za osobu
380 Kč
Cena za postel
380 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Přistýlka
250 Kč

pronájem apartmánu pro 10 osob + možnost 3 přistýlek cena do 6-ti osob 2800,- Kč za celý apartmán

Služby

Bazén
Terasa
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
10
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Cyklostezky
Minigolf
Půjčovna kol

Okolí

V okolí 20 km můžete navštívit zámky Lednice, Valtice, Mikulov a velmi vyhledávaná archeologická naleziště v Mikulčicích a Horních Věstonicích. Lákadlem pro turisty jsou lužní lesy v okolí Břeclavi, soutok řek Dyje a Moravy a dále Pálavské vrchy a Novomlýnské nádrže. Hraniční přechod s Rakouskem v Břeclavi je vzdálen 25 km a v Mikulově 23 km. V létě je možnost koupání v bazénu přímo v Němčičkách ve sportovním areálu, kde je přes zimní sezónu v provozu také lyžařský vlek. Dále v létě v provozu minigolf a nedaleko od nás se nachází nově otevřený Aqualand Moravia.

Mapa

Centrum 50m
Autobus 120m
Vlak 3km
Velká mapa