Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Apartmány Zaječák, Zaječí

Hlavní 510, 69105

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Náš penzion se nachází v malebné obci Zaječí - okres Břeclav ve vinařském kraji Jižní Moravy nedaleko známé Pálavy.

Další informace

Nově zrekonstruovaný objekt nabízí ubytování v domácím stylu pro 35 osob. Dále k našemu penzionu nabízíme čtyři apartmány, které jsou vzdálené od našeho penzionu cca 300 metrů a pojmou dalších 27 osob. Součástí penzionu je krásná restaurace s dětským koutkem, zahrádkou. Těšit se můžete na typickou českou kuchyni od našich místních kuchařů, kteří převzali původní recepty od svých prarodičů.

Všechna naše ubytovací zařízení mají jednu recepci na Penzionu Zaječák, Hlavní 113, Zaječí je otevřena od 8:00 - 22:00 hod., pozdní příjezd prosím oznamte předem na níže uvedený telefon. V ceně nejsou zahrnuty snídaně, v případě zájmu snídaně probíhají na Penzionu Zaječák, cena snídaně 150,-Kč/osoba.

Ceny

Snídaně
150 Kč

Služby

Dětský koutek
Restaurace
Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
35

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV
Kuchyňka

Firemní akce

Nabízíme prostory vhodné až pro 100 osob. Zajistíme kompletní občerstvení, alko a nealko, Moravské víno a ubytování pro návštěvníky. Běžně pořádáme narozeninové akce, oslavy všeho druhu, firemní večírky, svatby, smuteční hostiny a mnoho dalšího.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Mapa

Velká mapa