Pension Markéta, Mikulov

U Bažantnice 12, 69201
od 550 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 500m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Pension „Markéta“ se nachází na okraji Mikulova, který je od roku 1982 prohlášen za městskou památkovou rezervaci. Jde o nově postavené ubytování, jako součást rodinného domu, v nově budované lokalitě rodinných domů „Na Hradbách“. Možnost celoroční rekreace.

Další informace

Ubytování ve tří dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek s vlastním sociálním zařízením, TV+SAT, Wi-fi.

Společná plně vybavená kuchyň s jídelnou (výhled na Mikulovský Zámek a Svatý Kopeček).

Terasa.

Parkování hned vedle pensionu (možnost stále vizuální kontroly).

Ceny

Domácí mazlíček
50 Kč
Dvoulůžkový pokoj
780 Kč
Jednolůžkový pokoj
550 Kč
Přistýlka
350 Kč
Třílůžkový pokoj
1.170 Kč

uvedeny obvyklé ceny, ceny se dále liší podle počtu nocí a počtu osob celkem, klimatizace, individuální dohoda ceny možná

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
7
Dvoulůžkové pokoje
2
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC
Klimatizace

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
Golfový trenažér
Jachting, windsurfing
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Sportovní hala
Squash
Tenisový kurt

Okolí

Kam na výlet:

Synagoga Mikulově
Synagoga pochází z roku 1550, tedy z doby, kdy v Mikulově půsovil rabi Löw. Její současná barokní podoba vznikla kolem roku 1720 po požáru zámku a židovské čtvrti. Představuje poslední dochovaný příklad templu tzv. polského typu u nás. Synagoga je součástí naučné stezky po židovských památkách, otevřené v roce 2000.

 

Nové Mlýny
Horní nádrží slouží pro rekreaci, střední je přírodní rezervací s ostrůvky pro hnízdění ptáku a dolní pro závlahy, elektřinu, rybolov a rekreaci. Do 70. let minulého století nejrozsáhlejší lužní krajina ve střední Evropě byla radikálně pozměněna vodohospodářskými úpravami (výstavba nádrží, narovnání toků), jež usilovaly o zamezení každoročně se opakujících záplav a snahou byla i další intenzifikace zemědělské velkovýroby.

 

Aqualand MORAVIA

15km od pension se nachází v současnosti největší aquapark ve střední evropě. Součástí jsou nejen vnitřní a venkovní bazény, skluzavky, tobogány, ale také jeden z největší saunových světů a welness.


Zámek Valtice
Barokní a rokokové zařízení zámeckých pokojů poskytuje představu o tom, jak si v 17. a 18. století žili bohatí šlechtici. Prohlédnete si jakousi muzeální instalaci, představující cenné předměty z liechtensteinského majetku a připomínající významné návštěvníky a obyvatele zámku – rakouského císaře Františka Josefa I. s manželkou Elizabeth, kancléře Metternicha či knížete Josefa Václava Liechtensteina. Druhý prohlídkový okruh představuje výstavu Rytíři Řádu Zlatého rouna na Moravě.

Mapa

Centrum 500m
Autobus 300m
Vlak 500m
Velká mapa