Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Penzion Mlýn, Velké Bílovice

Podivínská 655, 69102
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Mlýn najdete na okraji obce Velké Bílovice, Jižní Morava. Penzion najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na Jižní Moravě. Od ubytování je pár minut od náměstí, autobusového nádraží a obchodů které jsou soustředěny v centru. Součástí ubytování je WiFi připojení k internetu ve všech prostorách. Můžete využít soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro hosty restaurace a ubytované zdarma. Pokud patříte k milovníkům cykloturistiky máme pro vás úschovnu kol. V blízkosti penzionu Mlýn jsou tenisové kurty, fotbalové a dětské hřiště.

Další informace

Ubytování je v těsné blízkosti mnoha turisticky nejzajímavějších míst Jižní Moravy. Nedaleko je například Lednicko-valtického areálu, dominantní Pálava a Pavlovské vrchy. Během příjemné procházky ve vinohradech můžete navštívit jeden z mnoha vinných sklípků, ve kterých vás místní vinaři vždy rádi uvítají a pozvou vás k ochutnávce dobrého moravského vína. Díky stále živému folklóru mají Velké Bílovice své kouzlo, které k této oblasti neodmyslitelně patří. Penzion Mlýn je vhodný jak pro všechny kteří hledají příjemné ubytování za příznivé ceny. Mohou se zde ubytovat jednotlivci, páry, rodiny s dětmi, milovníci cykloturistiky, ale i osoby na služební cestě. 

Aktuálně jsme kapacitu rozšířili o sedm pokojů a apartmán (100m2 pro 4-6 osob). Ubytování v penzionu Mlýn je vhodné i pro autobusové zájezdy (celý autobus ubytujeme ve dvoulůžkových pokojích) a cestovní kanceláře. Celková kapacita ubytování je nyní 70 míst. 

Další novinkou je vlastní vinný sklípek, s možností řízené degustace.

Nově jsme pro vás připravili půjčovnu kol. K dispozici je pět horských kol k zapůjčení. Další informace na stránce Půjčujeme kola.

Ceny

Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
450 Kč
Jednolůžkový pokoj
550 Kč
Snídaně
100 Kč
Třílůžkový pokoj
450 Kč

Služby

Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
70
Dvoulůžkové pokoje
19
Jednolůžkové pokoje
2
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Restaurace je součástí penzionu. Kuchyně je otevřena denně od 11°°do 21°° hodin. Snídaně jsou podávány od 7°° do 10°° hodin (při skupinových pobytech formou švédského stolu). Po dohodě je možno připravit i společné menu. Ostatní dle denní nabídky a stálého jídelního lístku, který si můžete prohlédnout zde. V letních měsících máte k dispozici venkovní posezení. 

Vinný sklípek se nachází ve vzdálenosti 1,5 km od Pensionu, cca 25 minut chůze. Po předběžné domluvě vás  můžeme do sklípku odvézt. Na zpáteční cestu můžete využít místní Taxi službu a nebo se vydat pěšky příjemnou procházkou.

Sklípek je max. pro 25 osob. Možnost zajištění řízené degustace od rodinného vinařství Sing wine rodiny Teturových (www.singwine.cz), se kterými spolupracujeme a jejichž sortiment vín zde můžete ochutnat. Na přání připravíme pohoštění dle předchozí dohody.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Půjčovna kol
Tenisový kurt
Koupání řeka, jezero

Mapa

Velká mapa