Penzion PATRIA Kobylí, Kobylí

Kobylí 716, 69110
od 650 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hledáte klidné prostředí a cenově dostupné ubytování na jižní Moravě? Navštivte náš penzion Patria. Nabízíme útulné ubytování v Kobylí za příjemnou cenu. Obec Kobylí najdete poblíž Lednicko-valtického areálu, okolí je ideální pro milovníky cyklistiky i rodiny s dětmi. Pořadatelé a účastníci firemních seminářů ocení naše rozsáhlé konferenční prostory.

Další informace

V našem penzionu na vás čekají dvoulůžkové až šestilůžkové pokoje, vybavené vlastním sociálním zařízením. Ubytování poskytujeme se snídaní v ceně. Celková ubytovací kapacita je 70 lůžek. Využít můžete řadu služeb, jako je sauna, úschova kol a kočárků, kopírování, ranní buzení či internetové WIFI připojení v celé budově. Recepce je v provozu nepřetržitě – v rámci doplňkového prodeje tam můžete kdykoliv zakoupit základní potřeby a různé pochutiny. Akceptace platebních karet je samozřejmostí. Parkování před penzionem je zdarma. Pro sportovně založené máme nebo zprostředkujeme koloběžky, discgolf a sportovní plochy v Kobylí pro aktivity typu fotbal, tenis, nohejbal, volejbal, plážový volejbal.

Nebo hledáte jen co nejlevnější ubytování v Kobylí pro méně náročné cestovatele? Pak využijte naši turistickou ubytovnu, která dobře vyhovuje požadavkům typu „přijet, přespat, odjet“. Jedná se o dva pokoje vybavené vždy 18 lůžky s vlastním sociálním zařízením.

Připraveno pro vás máme i vynikající víno z Kobylí. Místní lahodný nápoj zakoupíte ve firemní vinotéce (se slevou pro ubytované), která je součástí recepce penzionu. Je zde i možnost zakoupení dárkových balení dle přání nebo dárkových poukazů v hodnotě 500/1.000,- Kč.  Nabízíme široký výběr vín z vlastní produkce. Skvělé víno vypěstované přímo v okolí naší obce si můžete vychutnat např. při posezení ve vestibulu hlavní budovy anebo při soukromých i firemních akcích v našem stylovém vinném sklípku.

Ceny

Cena za osobu
650 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.800 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.300 Kč
Přistýlka
450 Kč
Šestilůžkový pokoj
2.700 Kč

Snídaně v ceně


Pokoj standart 650Kč/ - 800Kč osoba Pokoj ekonomický 450Kč/ - 550Kč osoba, bližší informace na recepci. Recepce po-čt 5.00-21.00hodin, pá-so NON STOP, neděle 6-19.00hodin.

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
60
Čtyřlůžkové pokoje
3
Dvoulůžkové pokoje
7
Šestilůžkové pokoje
4

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Lednička
TV
WC

Restaurace

Dle dohody Vám kuchaři a.s. Patria Kobylí zajistí plnou penzi či polopenzi, jídla minutková, jednotná hotová, krajové speciality i vegetariánská jídla, studenou kuchyni i občerstvení, snídaně, obědy, večeře, slavnostní tabule, rauty, občestvení při jednáních, školeních či konferencích - určitě si vyberete.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Nabízíme pronájem konferenčního sálu s kapacitou 100 osob pro pořádání společenských akcí, valných hromad a výročních schůzí. K dispozici máme 100 míst pro školení i zasedání odborných seminářů. Konferenční prostory našeho penzionu jsou důstojným zázemím i pro rodinné oslavy, svatby, firemní rauty či prezentace. Využít můžete také náš salónek pro 20 až 40 osob nebo degustační místnost s kapacitou do 10 osob.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
In-line bruslení
Jachting, windsurfing
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Minigolf
Motokáry
Půjčovna lyží
Solárium
Sportovní hala
Squash
Střelnice
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Mapa

Autobus 500m
Vlak 500m
Velká mapa