Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Penzion Selský dvůr, Moravská Nová Ves

Anenská 778, 69155
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 100m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Náš penzion se nachází ve vinařském kraji, v jižním cípu Moravy, nedaleko hranice se Slovenskem a Rakouskem. Specializujeme se na cykloturistiku a vinařskou turistiku. Máme připraveno ubytování pro 29 hostů, většinou ve dvoulůžkových pokojích. Návštěvníkům můžeme nabídnou i 3 třílůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj a jeden pokoj bezbariérový. Všechny jsou vybaveny sociálním zařízením (WC, sprcha, umývadlo).

Další informace

Hosté mají k dispozici velký uzavřený dvůr s možností parkování aut. Cyklistům slouží uzamykatelná úschovna kol. Před slunečními paprsky či deštěm se mohou ukrýt v altánku s grilem, od jara do podzimu mohou odpočívat na slunné terase.

Hostům poradíme kam na výlet, navrhneme program pro skupiny, zajistíme degustaci ve vinném sklepě s poutavým vyprávěním o zrození lahodného moku zvaného víno.

Penzion Selský dvůr je členem spolku "Vinaříček", který pořádá během roku akce pro turisty. Nejzajímavější jsou Velikonoce a víno, Moravská v růžovém, Václavský burčákový pochod, Víno a dýně.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
450 Kč
Dvoulůžkový pokoj
470 Kč
Třílůžkový pokoj
450 Kč

Snídaně v ceně


Cena ubytování je včetně snídaně. Ceny jsou uvedeny při pobytu 6 a více nocí.

Služby

Bezbariérový přístup
Konferenční možnosti
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Terasa
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
29
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
8
Kapacita restaurace
44
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV

Restaurace

   Součástí ceny ubytování jsou snídaně, které obohacujeme o domácí koláče nebo o džemy vařené přímo v penzionu. Skupiny turistů si mohou objednat jednotné večeře nebo obložené mísy k vínu. U baru si mohou objednat alko i nealko nápoje, různé druhy kávy, čaj atd. 

Kongresové možnosti

Firemní akce

 V penzionu lze pořádat různé firemní akce či rodinné oslavy. Jeho součástí je společenská místnost s kapacitou 44 míst.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Tenisový kurt

Okolí

Jsme tu pro hosty, kteří touží poznat krásy Podluží, ochutnat kvalitní moravská vína v typických vinařských uličkách, projet se na kole mezi vinohrady či lužním lesem. Výhodná poloha obce umožní hostům zavítat také na Slovensko nebo do Rakouska. Stačí ujet 20 kilometrů a ocitnete se v Lednicko-valtickém areálu, který UNESCO zapsalo na seznam světových kulturních památek.

Mapa

Centrum 100m
Autobus 100m
Vlak 1km
Velká mapa