Penzion Selský dvůr, Moravská Nová Ves

Anenská 778, 69155
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 100m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Náš penzion se nachází ve vinařském kraji, v jižním cípu Moravy, nedaleko hranice se Slovenskem a Rakouskem. Specializujeme se na cykloturistiku a vinařskou turistiku. Máme připraveno ubytování pro 29 hostů, většinou ve dvoulůžkových pokojích. Návštěvníkům můžeme nabídnou i 3 třílůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj a jeden pokoj bezbariérový. Všechny jsou vybaveny sociálním zařízením (WC, sprcha, umývadlo).

Další informace

Hosté mají k dispozici velký uzavřený dvůr s možností parkování aut. Cyklistům slouží uzamykatelná úschovna kol. Před slunečními paprsky či deštěm se mohou ukrýt v altánku s grilem, od jara do podzimu mohou odpočívat na slunné terase.

Hostům poradíme kam na výlet, navrhneme program pro skupiny, zajistíme degustaci ve vinném sklepě s poutavým vyprávěním o zrození lahodného moku zvaného víno.

Penzion Selský dvůr je členem spolku "Vinaříček", který pořádá během roku akce pro turisty. Nejzajímavější jsou Velikonoce a víno, Moravská v růžovém, Václavský burčákový pochod, Víno a dýně.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
450 Kč
Dvoulůžkový pokoj
470 Kč
Třílůžkový pokoj
450 Kč

Snídaně v ceně


Cena ubytování je včetně snídaně. Ceny jsou uvedeny při pobytu 6 a více nocí.

Služby

Bezbariérový přístup
Konferenční možnosti
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Terasa
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
29
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
8
Kapacita restaurace
44
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV

Restaurace

   Součástí ceny ubytování jsou snídaně, které obohacujeme o domácí koláče nebo o džemy vařené přímo v penzionu. Skupiny turistů si mohou objednat jednotné večeře nebo obložené mísy k vínu. U baru si mohou objednat alko i nealko nápoje, různé druhy kávy, čaj atd. 

Kongresové možnosti

Firemní akce

 V penzionu lze pořádat různé firemní akce či rodinné oslavy. Jeho součástí je společenská místnost s kapacitou 44 míst.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Tenisový kurt

Okolí

Jsme tu pro hosty, kteří touží poznat krásy Podluží, ochutnat kvalitní moravská vína v typických vinařských uličkách, projet se na kole mezi vinohrady či lužním lesem. Výhodná poloha obce umožní hostům zavítat také na Slovensko nebo do Rakouska. Stačí ujet 20 kilometrů a ocitnete se v Lednicko-valtickém areálu, který UNESCO zapsalo na seznam světových kulturních památek.

Mapa

Centrum 100m
Autobus 100m
Vlak 1km
Velká mapa