Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Penzion U Hájků, Křepice

Křepice 10, 69165
od 600 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hledáte příjemné ubytování na klidném místě blízko Brna? Dovolujeme si Vám nabídnout nejen ubytování. Máme pro Vás klidné místo kde si odpočinete nebo aktivně prožijete Vaše volné dny.

V penzionu máme k dispozici celoročně krytý bazén a saunu.

Další informace

Hned vedle penzionu je restaurace.

Ubytování najdete v obci Křepice, která je vyhlášeným poutním místem. Ubytování v Křepicích je strategicky velmi výhodné protože vše máte na dosah ruky jak Brno, Brněnská přehrada – výlet na parníku, tak Mušovská jezera, Lednicko – Valtický areál, Mikulov, Pálava, Slavkov U Brna – zámek, Slavkovské bojiště, Mohyla Míru,atd. V blízkosti jsou také tenisové kurty, které mohou hosté ubytovaní v penzionu ZDARMA využívat. Jste několik metrů od sítě cyklostezek a přes pár ulic najdete vinné sklípky které můžete navštívit. Vzdálený 16 km je nově otevřený AQUALAND MORAVIA - s nejmodernějšími a největšími atrakcemi ve střední Evropě(kapacita 8 tisíc lidí denně). Přímo v obci, najdete proslulé poutní místo s léčivým pramenem jménem Pramen u Svaté.

Neakceptujeme platební karty, platby za pobyt pouze v hotovosti

Ceny

Apartmán
1.900 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.000 Kč
Jednolůžkový pokoj
600 Kč
Přistýlka
350 Kč
Snídaně
89 Kč

Služby

Bazén
Parkoviště
Sauna
Připojení k internetu
Terasa
Venkovní ohniště / gril
Zahrada
Společenské prostory

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Cyklostezky
Tenisový kurt

Mapa

Velká mapa