Penzion U Školy, Velké Bílovice

Záhumní 1279, 69102
od 500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme ubytování v rodinném penzionu s kapacitou 32 lůžek. Pokoje jsou vybaveny TV, koupelnou se sprchou a WC. V areálu se nachází zahrada s venkovním posezením, grilem, udírnou, otevřeným ohništěm, letním barem, hřištěm na plážový volejbal, pískovištěm a parkovištěm. Půjčujeme kola.

Další informace

 • Rodinný penzion „U Školy“ byl postaven v roce 2004 a díky své přátelské atmosféře se k nám naši hosté opakovaně vrací. Pochvalují si blízkost sklepů a vinic, které se nachazí necelý kilometr od nás. Je to velmi příjemná procházka, která Vám při večerním návratu ze sklípka může pomoci vystřízlivět.
  Další z výhod našeho penzionu je dobrá poloha – leží na okraji Velkých Bílovic pouhé 3 km od dálnice D2 směr Bratislava, exit 42 – Podivín. Pokud se k nám chcete dostat jinak než autem, jednoduše můžete využít i veřejnou dopravu.   Jelikož penzion spravujeme již mnoho let, máme zkušenosti s nejrůznějšími žádostmi a přáními. Vždy se snažíme je ochotně a co nejlépe splnit. A proto, pokud budete mít jakékoliv dotazy či přání, nebojte se nás zeptat. Vždy Vám rádi odpovíme a pomůžeme. Ať už je to otázka, jak se dostat do lednického zámku, nebo který vinař Vám ochotně otevře svůj sklep a provede Vás mezi vinohrady.   Mezi naše hosty patří milovníci vína, vášniví cyklisté křižující jižní Moravu i rybáři mířící k blízkému rybníku. Hojně našich služeb využívají rovněž fotbalové kluby, protože pouhých 500 m od penzionu se nachází dobře udržované fotbalové hřiště, které lze pronajmout. 
  V penzionu je k dispozici celkem 11 pokojů a to ve složení 10 dvoulůžkových pokojů a 1 čtyřlůžkový pokoj. Celková kapacita včetně osmi přistýlek je 32 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, koupelnou se sprchou a WC. K dispozici je i jeden bezbariérový pokoj. U objektu je zahrada s venkovním posezením, grilem, otevřeným ohništěm, letním barem, hřištěm na plážový volejbal, pískovištěm a bazénem. Nechybí ani parkoviště a úschovna kol.
  Možnosti
  • Stravovat se lze přímo v penzionu.
  • V blízkosti je areál fotbalového hřiště a tenisové kurty.
  • V okolí Velkých Bílovic je možné využít několik vinařských stezek a dále cyklostezek, jež jsou součástí Lednicko-valtického areálu.
  • Na přání zajistíme posezení ve vinném sklepě, degustaci vín, cimbálovou muziku i pohoštění – studené a teplé jídlo, rauty, oslavy a firemní akce podle Vašich požadavků.
 • Ceny

  Cena za osobu
  500 Kč
  Čtyřlůžkový pokoj
  2.000 Kč
  Dvoulůžkový pokoj
  1.000 Kč
  Jednolůžkový pokoj
  550 Kč
  Přistýlka
  450 Kč
  Snídaně
  50 Kč

  Služby

  Bezbariérový přístup
  Zahrada
  Venkovní ohniště / gril
  Bar
  Bazén
  Parkoviště
  Úschovna kol, lyží
  Připojení k internetu
  Restaurace

  Kapacita ubytování a služeb

  Celkový počet lůžek
  32
  Čtyřlůžkové pokoje
  1
  Dvoulůžkové pokoje
  10

  Vybavení pokojů

  TV
  Vlastní koupelna
  WC

  Sportovní možnosti v okolí

  Cyklostezky
  Tenisový kurt
  Vodáctví, lodě

  Okolí

  Přemýšlíte, co všechno lze ve Velkých Bílovicích a v okolí vidět? Zajímavých míst se v tomto regionu nachází celá řada.

  Přímo ve Velkých Bílovicích lze doporučit návštěvu městského muzea, farního kostela Narození Panny Marie a habánských sklepů. Velmi příjemná je také procházka nebo vyjížďka na kole po naučně-poznávací stezce mezi vinicemi Velkých Bílovic. Na zhruba 15 km dlouhé stezce (mapa stezky zde), jež prochází třemi sklepními tratěmi – Púrynky, Belegrady a Pod Předníma – na Vás čeká celkem 10 odpočinkových míst se 13 infotabulemi. Nejhezčím místem stezky je kaplička na Hradišťku, ze které je krásný výhled na okolní krajinu. Pokud máte rádi cyklistiku a víno, pak určitě oceníte, že přes Velké Bílovice také vede známá Velkopavlovická vinařská stezka.

  Největším skvostem je Lednicko-valtický areál V okolí Velkých Bílovic si největší pozornost zaslouží Lednicko-valtický areál, který je od roku 1996 zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Tisíce lidí sem každoročně jezdí za exotickým minaretem, romantickým sousoším Tři grácie nebo krásným lednickým zámkem s rozsáhlým parkem a skleníkem. Bližší informace o celém areálu, otevírací době a pořádaných akcích se můžete dočíst zde. Za návštěvu rozhodně stojí i město Mikulov. Jeho zdobí historické centrum, Dietrichsteinská hrobka a velkolepý zámek, kde sídlí regionální muzeum. Nedaleko Mikulova se nachází i kapličku na proslulém Svatém kopečku. Dalšími tipy na výlety po okolí Velkých Bílovic je zoologická zahrada v Hodoníně a procházka po historických sklepech ve Velkých Pavlovicích.

  Mapa

  Velká mapa