Penzion Usedlost pod vinohrady, Hlohovec

Na kopci 537, 69143
od 600 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 200m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion, vybudovaný v roce 2007-8 v selsko – vinařském stylu, se nachází v samotném srdci Lednicko – valtického areálu, vesnici Hlohovec a disponuje nádherným panoramatem na přilehlou krajinu, včetně soustavy Lednických rybníků a pohoří Pálavy. - Naším návštěvníkům nabízíme osm luxusních apartmánů a osm pokojů. Každý apartmán je uzpůsoben pro dva až čtyři hosty a sestává se z ložnice, obývacího pokoje, koupelny a kuchyně. Lze si vybrat pokoj s balkonem či bez, samozřejmostí je v našem penzionu také dětská postýlka. Všechny pokoje jsou klimatizovány a vybaveny LCD televizory, DVD přehrávači a rádii s CD, trezory, fény, samozřejmostí je možnost připojení k internetu. K dispozici je velká kuchyňská linka z masivu se sklokeramickou varnou deskou, lednicí, mrazákem, mikrovlnkou a varnou konvicí. Pokoje kuchyňskou linkou nedisponují.

Další informace

Penzion je dále vybaven krytým bazénem (6x3m), zimní zahradou, dětským hřištěm, kolárnou a stylovou restaurací s kachlovými kamny, kde podáváme také několik originálních místních specialit, které neochutnáte nikde jinde, než v Hlohovci! Je zde možnost pořádat například společné předvánoční pečení, nebo jen tak posedět u tepla a třeba zavzpomínat na dávné časy. K dispozici je také cykloterasa pro 40 cyklistů, posedět ale můžete i bez kola.

Od března 2014 disponujeme také zcela samostatnými konferenčními prostory pro 50 osob a přilehlou vinárnou také pro 50 osob, kde Vám zajistíme kompletní konferenční a stravovací služby!
Součástí penzionu je velké parkoviště (včetně sedmi garážovaných míst) a rozsáhlá zahrada s posezením a grilem.
Náš penzion je uzpůsoben jak pro rodinnou rekreaci, tak pro individuální pobyty nebo firemní akce.
 

Ceny

Cena za osobu
600 Kč
Polopenze
290 Kč
Přistýlka
380 Kč
Snídaně
130 Kč

Kompletní ceník zde: http://moraviarest.cz/cs/cenik/

Služby

Dětský koutek
Garáže
Konferenční možnosti
Parkoviště
Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Terasa
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
52
Čtyřlůžkové pokoje
7
Dvoulůžkové pokoje
5
Kapacita restaurace
60
Počet apartmánů
8
Třílůžkové pokoje
4

Vybavení pokojů

Balkón
Klimatizace
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Vlastní koupelna
TV
Trezor
WC

Restaurace

V penzionu je Vám k dispozici stylová restaurace, kde podáváme kromě několika místních specialit a minutek také hotová jídla. V restauraci jsou podávány snídaně (není uvedena v ceně ubytování, příplatek za snídani činí 130 Kč / osoba). U nás je také možnost posedět na cykloterase s obsluhou pro až 40 osob.

Kongresové možnosti

Firemní akce

V restauraci je také možno pořádat školení, semináře a společenské akce jako oslavy narozenin či menší svatby (pro max. 60 lidí).

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Jachting, windsurfing
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Létání
Motokáry
Půjčovna aut
Půjčovna lodí
Půjčovna kol
Solárium
Sportovní hala
Střelnice
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Obec Hlohovec se nachází v srdci Lednicko - Valtického areálu, který disponuje celou řadou historických, především pak lichtenštejnských památek. Obec je obklopena nádhernou krajinou, vhodnou jak pro cykloturistiku, tak pro pěší turistiku. Hlohovec je vinařskou obcí, naleznete zde více jak sto padesát vinných sklepů. Populární jsou zde tedy takzvané vinařské stezky, kdy se při projížďkách na kolech, nebo při procházkách můžete zastavit na pohárek jihomoravského vínka v některém z výše zmíněných vinných sklepů.V okolí narazíte na tyto památky: Hraniční zámeček. Největší moravský rybník Nesyt. Soustava lednických rybníků. Tři Grácie. Randez-vouse. Reistna. Sv. Hubert. Lednický zámek. Valtický zámek. Mikulov a jeho židovské památky. Svatý kopeček. Zřícenina Sirotčího hradu. Zřícenina Dívčího hradu. Kozí hrádek. Pohansko. Pálavské kopce. Janův hrad. A mnoho dalších...

Mapa

Centrum 200m
Autobus 200m
Vlak 3km
Velká mapa