Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Penzion ZI, Dolní Dunajovice

Pod Vápenkou 261, 691 85
od 300 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme celoroční ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s kapacitou 15 lůžek. Penzion se nachází na úpatí Pálavských vrchů 5 km od Novomlýnských nádrží. Parkování je k dispozici ve dvoře. Je zde také možnost grilování a posezení. Zajistíme návštěvu vinného sklípku.

Další informace

Penzion ZI nabízí příjemné a pohodlné ubytování na Pálavě. Konkrétně ubytování v obci Dolní Dunajovice, která leží 40 km jižně od Brna, 7 km od Mikulova a 5km od Pálavských jezer. Ubytovat se můžete ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích za stejnou cenu – od 250 Kč za osobu na noc. Penzion leží na klidném místě a sám také poskytuje klidné ubytování v rodinném prostředí. WI-FI ZDARMA

Pálava přitahuje turisty hledající klidnou dovolenou, čistý vzduch, dobré víno nebo příjemné cyklostezky lemované vinohrady. Penzion ZI v Dolních Dunajovicích je ideální základnou pro poznávání Pálavy. V penzionu je k dispozici 15 lůžek v několika prosvětlených pokojích, které jsou standardně vybaveny . K dispozici je i kuchyňský kout s vybavením.

Součástí penzionu je i klidná zahrada s příjemným venkovním posezením, kde můžete odpočívat, opalovat se, v klidu snídat nebo večer grilovat. V areálu penzionu je také zajištěno chráněné parkování.

 

  • celoroční ubytování na úpatí Pálavských vrchů - 7 km od Mikulova, 5 km od Pálavských jezer
  • nabízíme 15 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s kuchyňkou
  • cena 300,- Kč/osoba/noc
  • parkování zajištěno v uzavřeném areálu penzionu
  • zajišťujeme návštěvu vinného sklípku s ochutnávkou vín
  • možnost grilování, opékání ...

Ceny

Cena za osobu
300 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč

Služby

Venkovní ohniště / gril
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
15

Vybavení pokojů

Kuchyňka
WC
Vlastní koupelna

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Tenisový kurt

Okolí

Ubytování v Dolních Dunajovicích poskytuje bezpočet možností, co v okolí dělat nebo vidět. Celá oblast je proslavená vinařstvím – rádi vám zajistíme návštěvu kvalitního vinného sklípku s ochutnávkou vín. Můžete navštívit slavný Lednicko-valtický areál nebo mikulovský zámek, můžete využít vinařské cyklostezky nebo se jen procházet po okolí a užívat si slunce.

Mapa

Autobus 50m
Velká mapa