Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Penzion Zaječák, Zaječí

Hlavní 113, 69105
od 1.000 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 150m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Náš penzion se nachází v malebné obci Zaječí - okres Břeclav ve vinařském kraji Jižní Moravy nedaleko známé Pálavy. Nově zrekonstruovaný objekt nabízí ubytování v domácím stylu pro 35 osob. Dále k našemu penzionu nabízíme 4 apartmány, které jsou vzdálené od našeho penzionu cca 300 metrů a pojmou dalších 27 osob. Součástí penzionu je krásná restaurace s dětským koutkem, zahrádkou. Těšit se můžete na typickou českou kuchyni od našich místních kuchařů, kteří převzali původní recepty od svých prarodičů.

Další informace

Všechna naše ubytovací zařízení mají jednu recepci na Penzionu Zaječák, Hlavní 113, Zaječí je otevřena od 8:00 - 22:00 hod., pozdní příjezd prosím oznamte předem na níže uvedený telefon. V ceně nejsou zahrnuty snídaně, v případě zájmu snídaně probíhají na Penzionu Zaječák, cena snídaně 150,-Kč/osoba.

Apatmány Zaječák jsou vzdálené 300m od penzionu jedná se o čtyři domky v rezervacích je naleznete pod názvem Zelené domky a Babička, Apartmán pod Kapličkou

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
2.500 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.600 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.000 Kč
Přistýlka
450 Kč
Třílůžkový pokoj
2.190 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Dětský koutek
Konferenční možnosti
Nekuřácké pokoje
Parkoviště hlídané
Restaurace
Venkovní ohniště / gril
Zahrada
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
40
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
7
Kapacita restaurace
150
Osmi a více lůžkové pokoje
1
Šestilůžkové pokoje
2
Třílůžkové pokoje
4

Vybavení pokojů

Lednička
TV
Klimatizace

Firemní akce

Nabízíme prostory vhodné až pro 100 osob. Zajistíme kompletní občerstvení, alko a nealko, Moravské víno a ubytování pro návštěvníky. Běžně pořádáme narozeninové akce, oslavy všeho druhu, firemní večírky, svatby, smuteční hostiny a mnoho dalšího.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Adrenalinové sporty
Cyklostezky
Jachting, windsurfing
Koupání řeka, jezero

Mapa

Centrum 150m
Autobus 150m
Vlak 2km
Velká mapa