Ubytování Na Stodole, Milovice

Milovice 36, 691 88
od 380 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme vám příjemné ubytování rodinného typu v malebné krajině regionu Mikulovsko na okraji nivy řeky Dyje a chráněné krajinné oblasti Pálava. Naše ubytování s vinným sklepem najdete na samém jihu Jižní Moravy v obci Milovice. Celý kraj je proslulý především svými vinohrady a samozřejmě vinnými sklípky, které produkují jakostní vína světové kvality. Kraj je zároveň přímo protkaný četnými cyklostezkami a i pěší turisté si zaručeně přijdou na své. A až budete unaveni putováním po četných památkách, vinných sklípcích a pozorováním nádherných scenérií, můžete si odpočinout v rekreační oblasti kolem vodního díla Nové Mlýny, jíž jsou Milovice přímo součástí. Tato soustava tří nádrží nabízí ideální kombinaci podmínek pro koupání, výlety na lodičkách, surfování, jachting i rybaření.

Další informace

Ať už ale budete putovat kdekoliv, vždy se večer jistě rádi vrátíte do naší "Stodoly", kde na vás čeká příjemné a pohodlné ubytování. V každém ze čtyř apartmá je dispozici vlastní vybavená kuchyně, sprcha i toaleta. Můžeme vám jen doporučit využít uzavřený dvůr s posezením pod pergolou s venkovním krbem, grilem a udírnou. Jistě si užijete taktéž náš venkovní bazén a útulný vinný sklípek.

 

Ubytování
  • Vlastní vybavená kuchyně, sprcha i toaleta
  • Pergola s venkovním krbem, grilem a udírnou
  • Venkovní bazén
  • Vinný sklípek s posezením

Ceny

Apartmán
440 Kč
Cena za osobu
380 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč

Služby

Připojení k internetu
Terasa
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Bazén

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
22
Čtyřlůžkové pokoje
1
Osmi a více lůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
4
Sedmilůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Jachting, windsurfing
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Půjčovna lodí
Rybolov
Solárium
Vodáctví, lodě

Okolí

Pálava a okolí

V okolí najdete mnoho atraktivních turistických cílů. Pokud vás zajímá historie či architektura, mnoho památek můžete navštívit v blízkých místech jako jsou Valtice,Lednice, Mikulov či Břeclav. Oblíbenou destinací je právě Lednicko-Valtický areál, který je zapsaný do seznamu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Umístění obce v CHKO Pálava zase zaručuje, že příroda je zde skutečně nádherná a nedotčená a vy tak můžete objevovat její krásy. Pro rodiny s dětmi je ideální nově otevřený aquapark v Pasohlávkách.

Mapa

Autobus 20m
Velká mapa