Ubytování NA VRCHU, Pavlov

23. dubna 2, 69201
od 400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytování v soukromí NA VRCHU je nově otevřený, zrekonstruovaný penzion, v klidné části obce.

Další informace

Pokoje Vám nabídneme dvoulůžkové nebo čtyřlůžkové s možností přistýlek. Pokoje jsou vkusně, nově vybavené. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení ( WC + sprchový kout).
V každém patře domu se nachází celkem tři pokoje + vybavená kuchyně(lednice, vařič, nádobí).
Parkování je možné přímo u objektu.
Dále je pro Vás připravena prostorná terasa a zatravněná zahrada, přímo vybízejí k posezení venku, třeba u rozpáleného grilu.
Jsme pet-friendly: rádi Vás po domluvě ubytujeme i s menším pejskem. Prosím, berte na vědomí, že na penzionu nemusíte být sami, proto prosím respektujte soukromí a klid ostatních hostů. Pejsek musí být vychovaný a čistotný.

Ceny

Cena za osobu
400 Kč
Cena za postel
400 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.600 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
800 Kč
Přistýlka
350 Kč
Třílůžkový pokoj
1.200 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Zahrada
Terasa
Parkoviště
Venkovní ohníště / gril
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
16
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
5
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Vodáctví, lodě

Okolí

Obec Pavlov ležící na východním úpatí nejvyššího vrcholu Pálavy Děvína (550 m n. m.) proslavilo predevším víno, památky a archeologie. Už v 15. století byl Pavlov největší vinařskou obcí mikulovského panství. O bohatství zdejších vinařu svědčí nejlépe výstavné vinné sklepy s barokními štíty. O tom, že zdejší vinařská tradice je dodnes velmi živá, se mužete přesvědčit i ve zdejší vinotéce, která byla nedávno otevřena v budově Obecního úřadu. Bohatí občané Pavlova ale nestavěli jen vinné sklepy. K dalším zajímavým památkám patří řada selských gruntů na návsi, kostel sv. Barbory nebo barokní hřbitov. Nad obcí se vypíná asi nejznámejší místní památka - zřícenina hradu Děvičky. Pavlov se zapsal také do učebnic archeologie. Byla zde objevena velmi bohatá archeologická naleziště dokládající osídlení již od dob lovcu mamutů. Vzhledem k bohatství nálezu nese kultura lovců mamutů z mladší doby kamenné vědecký název pavlovien. V poslední době je Pavlov známý také díky zdejší přírodě a vodní rekreaci. Pavlov leží na území chráněnné krajinné oblasti Pálava a v těsném sousedství třetí Novomlýnské nádrže. Díky přístavišti pod obcí dnes znají jméno obce jachtaři z celé republiky.

 

Mapa

Autobus 100m
Velká mapa

Ubytování NA VRCHU: kontakty

Kontaktní osoby

Jméno:
Jiří Řádek ml.