Ubytovaní U Dvou přátel, Milovice

Milovice 95, 69188
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Vítejte na Pálavě, v srdci naší největší vinařské oblasti, na břehu vodní nádrže Nové Mlýny, v přírodě a zároveň v blízkosti mnoha významných kulturních památek.

Dovolujeme si Vám nabídnout příjemné ubytování v klidné části vinařské obce Milovice u Mikulova na samém jihu Moravy v nově zrekonstruovaných apartmánech.

Další informace

Ve dvou oddělených budovách vám aktuálně nabízíme 8 apartmánů s celkovou kapacitou 25 osob.

Klademe důraz na soukromí a pocit bezpečí, každý apartmán má samostatný vchod. Venkovní posezení můžete nalézt ve třech krytých, od sebe oddělených pergolách. Parkovat lze uvnitř areálu, kola můžete uschovat v uzamykatelné "kolárně".

Každý apartmán je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, vybavenou kuchyňskou linkou, lednicí s mrazicím boxem, televizí a bytelnými postelemi z trámů. Ve třech apartmánech je klimatizace, ostatní apartmány jsou umístěny v přízemí budovy, které zajišťuje příjemnou teplotu i během horkých letních dnů. K dispozici jsou také dvě dětské jídelní židličky a dětská cestovní postýlka.


DEGUSTACE

Přijďte si užít Moravu plnými doušky! 😊 Ochutnejte v našem sklepě výběr historicky prověřených, tradičních i méně známých odrůd, které na místních vinicích dosahují těch nejvyšších kvalit. Cílem naší degustace je představit Vám ta nejzajímavější vína od nejrůznějších vinařů z vinařské oblasti Morava – tím se také lišíme od ostatních degustací. Můžete se těšit na 8 vzorků vína, studené pohoštění se specialitami místní sýrárny Klimeš a pana Hakalíka z Lanžhotu, to vše je o důvod navíc navštívit vinný sklep U Dvou přátel. Cena za degustaci se studeným pohoštěním je 550 Kč za osobu

Ceny

Cena za osobu
450 Kč

2 a více nocí/osoba - 450 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Zahrada

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC
TV
Klimatizace

Firemní akce

Chcete uspořádat originální oslavu, teambuilding nebo třeba svatbu s ubytováním? Areál U Dvou přátel je jako stvořený pro menší kolektivy do 30 osob.

Najdete u nás soukromí osmi apartmánů, rozlehlý dvůr, nabízející se pro společná setkání, ale i vinný sklep, ve kterém Vám můžeme nabídnout ochutnávku těch nejzajímavějších vín z Pálavy. Sklep můžete ale také využít třeba jen pro večerní posezení s přáteli.

V průběhu roku 2020 plánujeme ještě vylepšit naši nabídku nejen pro kolektivy – dokončujeme společenskou místnost se zázemím cca pro 40 hostů.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Okolí

VÝLETY PO OKOLÍ

Odstartujte vaše cesty za poznáním mnoha atraktivních turistických cílů. Cestovat můžete pohodlně na kole i pěšky po mnoha značených cyklostezkách.

Naučná stezka Svatý kopeček vám mimo jiné nabídne krásný výhled na Pálavské vrchy, jejichž nejvyšším vrcholem je Děvín se zříceninou Dívčí hrady, a na Stolovou horu, na jejímž vrcholu se nachází Hrádek. Umístění obce v CHKO Pálava vám umožňuje poznat krásy této rozmanité přírodní oblasti, která poskytuje útočiště mnoha vzácným druhů rostlin a živočichů.

Na dohled od apartmánů je vodní nádrž Nové Mlýny, která je ideálním místem pro rybaření, koupání, či výlety na lodičkách. V horkých letních měsících doporučujeme navštívit v blízkém Mikulově zatopený vápencový lom U Mariánského Mlýna nebo nové koupaliště. Zejména rodiny s dětmi ocení nedaleký Aqualand Moravia v Pasohlávkách nebo termální aquapark v rakouském městě Laa an der Thaya.

Mnoho kulturních památek můžete navštívit v nedalekých městech Mikulov, Břeclav nebo Valtice, které patří k nejstarším kulturním oblastem střední Evropy.

Známý Lednicko-Valtický areál je dokonce zapsaný do seznamu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO.

Přímo v naší vsi naleznete restauraci s možností stravování, obchod s potravinami, dětské a fotbalové hřiště dále také cykloservis.

Mapa

Velká mapa