U Šilhanů (ubytování a penzion), Podivín

Újezd 952/21, 69145
od 1.100 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Přijměte naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho rodinného apartmánu u Lednicko-valtického areálu; v kraji vína a veselých lidí. Ať k nám zavítáte na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma

Další informace

Přijměte naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho rodinného apartmánu u Lednicko-valtického areálu; v kraji vína a veselých lidí. Ať k nám zavítáte na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma.

Apartmán U Šilhanů se nachází v klidné části města a nabízí ubytování ve třech apartmánech 1A, 1B a 2. Apartmány jsou od sebe zcela oddělené a jsou plně vybaveny. Prostory Apartmánu jsou klimatizovány s možností vlastní regulace.

Součástí ubytování je také bazén na zahradě Apartmánu, venkovní posezení s grilem a úschovna kol. Lze zakoupit výběrová vína místních vinařů.

Ceny

Apartmán
1.100 Kč

Služby

Bazén
Venkovní ohniště / gril
Parkoviště
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Počet apartmánů
3

Vybavení pokojů

Klimatizace
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Vlastní koupelna
WC
TV

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Bazén venkovní
Bazén vnitřní

Okolí

Vydejte se na výlety po památkách LEDNICKO-VALTICKÉHO AREÁLU, navštivte zajímavé lokality v CHKO PÁLAVA, udělejte si celodenní cyklo-výlet po lichtenštejnských stezkách, ochutnejte víno přímo ve sklepech vinařů, poznejte kulturu místních lidí. Přijměte od nás tipy na výlety v Lednicko-valtickém areálu a CHKO Pálava.

Mapa

Velká mapa