Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Vila Lednice, Lednice

Poddoší 803, 69144
od 1.500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 400m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chcete prožít svou dovolenou v klidu a bez dětského švitoření? Dovolená bez dětí je plná pohody a relaxace, kdy si budete moci užít jeden druhého a odpočinout si alespoň na pár dní od běžných starostí v klidném prostředí a u skleničky vína. Nemáme zde zázemí pro malé děti, proto je naše ubytování ideální pro dospělé a mládež od 12 let.

Naše pokoje se nachází ve velmi klidné lokalitě v blízkosti centra Lednice. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, televizorem a Wi-Fi připojením. Máme vlastní monitorované parkoviště a monitorovanou kolárku pro cyklisty.

Centrum i vchod do zámecké zahrady jsou od nás vzdáleny pěší chůzí 200 metrů. Restaurace jsou od nás vzdáleny pouhých 100 metrů.


Další informace

Vila je samostatně stojící a nachází se v centru Lednice ve velmi klidné lokalitě u řeky Dyje.

Každý pokoj má velkou manželskou nebo oddělenou postel, vlastní koupelnu s WC, KLIMATIZACI, TV, Lednici, Wi-Fi připojení a ALARM. Součástí pokoje je 1 parkovací stání, které se nachází na soukromém monitorovaném parkovišti s možností uložení kola do monitorované kolárny.

V pokojích a v celém areálu nejsou povolena zvířata. Taktéž zde platí přísný zákaz kouření, ve všech pokojích a společných prostorách jsou detektory kouře. Kouření je možné pouze na terase.

Obědy nebo večeře možno domluvit v nedaleké restauraci U Fábů,popřípadě v dalších restastauracích,které jsou od nás pár minut chůzí.

Našim hostům můžeme zapůjčit jízdní kola a koloběžky.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
3.800 Kč
Dvoulůžkový pokoj
2.000 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.500 Kč
Třílůžkový pokoj
3.000 Kč

Snídaně v ceně


Využití terasy, Wi-Fi, parkovací stání, úschovu kol, snídaně, monitorování parkovacího stání a kolárny, turistický poplatek, možnost využití našeho kvelbeného sklípku pro cca 10 sedících osob.

Služby

Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
1

Vybavení pokojů

Klimatizace
Lednička
Vlastní koupelna
WC
TV

Restaurace

Snídaně 8.30h-10.00h kontinentální nebo formou bufetu-dle počtu lidí. Obědy a večeře možno domluvit v nedaleké restauraci U Fábů.

Sportovní možnosti v okolí

Rybolov
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Půjčovna kol
Střelnice
Bazén vnitřní

Okolí

Pokoje se nachází v klidné lokalitě u řeky Dyje. Dostupnost do centra Lednice a ke vstupu do zámecké zahrady je 200 metrů.

Mapa

Centrum 400m
Autobus 400m
Velká mapa