Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Víno Holec - Penzionholec, Dolní Dunajovice

Sklepní 581, 69185
od 700 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Vítáme Vás v nově otevřeném PENZION HOLEC, kde v příjemném a klidném prostředí můžete strávit aktivně Vaši dovolenou nebo užít chvíle odpočinku. Náš penzion nabízí  nadstandartní ubytování v klimatizovaných pokojích. Můžete se ubytovat v jednom ze tří samostatných pokojů a dvou prostorných apartmánů,každý s vlastním sociálním zařízením, klimatizací a internetem. Všechny naše pokoje jsou vybaveny komfortním a kvalitním vybavením.

Další informace

V přízemí penzionu je k dispozici velká vstupní hala s kompletně vybavenou kuchyňkou. Součástí kuchyňky je velká lednice s mrazákem, myčka nádobí, indukční deska, myčka a pračka. Dále je k dispozici na vyžádání sušák na prádlo, žehlicí prkno a žehlička. Pro zpříjemnění letních večerů vám poslouží krytá pergola s plynovým grilem.Po dohodě je možná degustace našich vín ve vinném sklípku Parkování je pro naše hosty zajištěno přímo na pozemku penzionu.

Aktuální obsazenost penzionu vidíte přímo na našich stránkách. Na stránce ubytování naleznete podrobný popis vlastních pokojů a apartmánů. V rezervačním kalendáři nejprve vyberete počet osob, datum plánovaného příjezdu a počet dní ubytování. Rezervační systém vám nabídne aktuálně dostupné kapacity ubytování a zobrazí cenu. Váš vybraný typ ubytování můžete tímto způsobem ihned rezervovat. V letních měsících je náš penzion nastaven do režimu týdenních ubytovacích turnusů sobota/sobota. Je to z důvodu letních dovolených.

Všechny prostory penzionu jsou nekuřácké a domácí zvířata nejsou dovoleny. Kouření je možné mimo vlastní objekt. Domácí mazlíčky opravdu nechte doma je to z hygienických důvodu s ohledem na další hosty a případné alergie.

Ceny Apartmánů

Penzion nabízí dva samostatné apartmány. Každý apartmán je až pro 4 osoby. Cena za noc a apartmán při obsazení 4.osobami je 2800 Kč, při obsazenosti 3.osoby 2400 Kč a při obsazenosti 2.osoby 2000 Kč . U malých dětí do 5let možnost umístění vlastní dětské postýlky bez dalšího příplatku.

Ceny Pokojů

Penzion Holec nabízí tři samostatné pokoje. Dva z těchto pokojů jsou pro 2 osoby . Třetí pokoj je pro 3 osoby . Tento typ ubytování je vhodný pro páry. Cena je vždy za celý pokoj s maximálním počtem obsazenosti dle typu pokoje . V cene nerozlišujeme věk ubytovaných osob a není možný větší počet osob než je počet lůžek. U malých dětí do 5let možnost umístění vlastní dětské postýlky bez dalšího příplatku.

Cena za os./noc 700 Kč

Pokoj 3 – cena za noc 1400 Kč za dvě osoby

Pokoj 4 – cena za noc 1400 Kč za dvě osoby

Pokoj 5 – cena za noc 2100 Kč za tři osoby


Ceny

Cena za osobu
700 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Společenské prostory
Terasa
Venkovní ohniště / gril
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
2
Počet apartmánů
2
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
Klimatizace

Restaurace

Možnost ochutnávky našich vín přímo ve sklípku.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Okolí

Okolí obce je protkané cyklostezkami, které Vás provedou vinicemi, panoramatem Dunajovských kopců a Pálavy kolem Novomlýnských nádrží až do lednicko–valtického areálu.

Mapa

Velká mapa