Zámecký hotel Lednice, Lednice

Zámecké náměstí 66, 69144
od 1.500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 10m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Pro poznání jedinečného krajinného komplexu je hotel přirozeným výchozím bodem. Rovinatý terén je jako stvořen pro cykloturistiku, jízdy na koni, nebo v kočáře. Zdejší plavební společnost zajišťuje provoz motorových lodí, které vás dopraví k uměle zbudované zřícenině Janův hrad a i k další dominantě parku, Minaretu. V hotelu se nachází zámecká nekuřácká cukrárna a restaurace s vynikajícím jídlem a pitím, zahrádka v zámeckém parku poskytuje příjemné posezení ve stínu slunečníků s výhledem na zámek. Pokoje hotelu jsou nově stylově vybaveny, takže navozují zámeckou atmosféru. Část pokojů má bezbariérový přístup. Nikde se nekouří. V Lednici jsou i lázně a zaměstnanci hotelu rádi zajistí pro hotelové hosty lázeňské procedury v přírodní jodobromové vodě prováděné v moderní lázeňské budově u zámeckého parku.

Další informace

Hotel patří k zámeckému areálu a je součástí zámku Lednice. Původně sloužil pro ubytování hostů knížecí rodiny. Součástí hotelu je také restaurace s venkovní zahrádkou, cukrárna, kongresový sál a zámecký sklep. Nově zrekonstruovaná budova nabízí příjemné prostředí ve starobylém stylu a k posezení láká i venkovní terasa, na které lze vychutnat kulinářské speciality ve stínu slunečníků s výhledem na klenot jižní Moravy - zámek Lednice.

 

Nabízíme luxusní dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové pokoje a exkluzivní apartmán s postelí s nebesy. Celková kapacita hotelu je 58 lůžek. Všechny pokoje jsou nekuřáckého typu, s TV a připojením k internetu.

Ceny

Apartmán
3.500 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
3.400 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.900 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.500 Kč
Přistýlka
750 Kč
Třílůžkový pokoj
3.000 Kč

Snídaně v ceně


Ceny dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojů se liší dle patra. 2L 1. patro: 2200,-Kč/noc 2L 2. patro: 1900,-Kč/noc 4L 1. patro: 3400,-Kč/noc 4L 2. patrno: 3600,-Kč/noc Dítě do 6 let bez nároku na lůžko zdarma.

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Rodinné pokoje
Výtah
Bezbariérový přístup

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
58
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
22
Jednolůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Lednička
Minibar
Trezor
TV
Vlastní koupelna
WC
Klimatizace

Restaurace

Součástí hotelu je také nekuřácká restaurace vybavená venkovní zahrádkou na které lze vychutnat kulinářské speciality ve stínu slunečníků s výhledem na klenot Jižní Moravy, zámek Lednice. 

Naše nekuřácká cukrárna je přímo integrovaná do hotelových prostor. Zde mohou návštěvníci nerušeně relaxovat a vychutnávat při tom naši vynikající kávu, capuccino, nebo jiný kávový nápoj, horkou čokoládu, bohatý výběr čajů z naší nabídky. Cukrárna je proslulá svými zákusky, dorty, zmrzlinovými a ovocnými poháry, dokáže překvapit i dalšími cukrářskými specialitami.

Původní Lichtenštejnský sklep se nachází přímo pod hotelem. Kapacita je až 80 osob plus prostor pro cimbálovou či jinou muziku.

Kongresové možnosti

Firemní akce

 

Kongresové centrum
má celkovou kapacitu cca 150 osob.
Jedná se o dvě místnosti, které se dají propojit třemi prosklenými dveřmi.
Prostory jsou vhodné pro uspořádání oslav, tanečních zábav, večírků, svateb, ale i pro rozličná školení a kongresy.
Kongresové sály jsou vybaveny řečnickým pultem s bezdrátovým mikrofonem a mixážním pultem. Celý prostor je ozvučen.

Pro mediální potřeby je zde instalován digitální projektor i promítací plátno (2,8 x 2,8 m).

 

SVATBY

Prostory a okolí Zámeckého hotelu Lednice  jsou  ideálním místem pro uspořádání nezapomenutelné romantické svatby. Pro svatební hostinu Vám nabízíme  dvě společenské místnosti, restauraci nebo vinný sklep.

Stylové společenské místnosti mají kapacitu až 150 osob. Jsou od sebe odděleny velkými prosklenými dveřmi, součástí je taneční parket, možnost promítání a ozvučení.  Prostory jsou nekuřácké, pro případné kuřáky je vyčleněný venkovní prostor.

 

TEAMBUILDING

Pro firmy a skupiny nabízíme na míru tomuto krásnému prostředí stvořený teambuilding.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Aerobic, cvičení
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Jachting, windsurfing
Jezdectví, koně
Minigolf
Půjčovna kol
Solárium
Sportovní hala
Squash
Střelnice
Tenisový kurt

Mapa

Centrum 10m
Autobus 50m
Velká mapa