Penzion Včelařský dvůr, Lednice

Nejdecká 721, 69144, Vjezd do areálu
od 1.550 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 500m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion „Včelařský dvůr“ v Lednici je svým dispozičním řešením připraven poskytovat služby jak pro týdenní rekreační pobyty, akce prodloužených víkendů nebo podnikové akce rozsahu až 66 osob. Nachází se v klidné části Lednice s výbornou dostupností centra a zámku ( 700 m ), všechny ložnice jsou situovány k lesu, což Vám zaručí komfortní a dokonale klidné spaní.

Další informace

Penzion nabízí k ubytování 20 dvoulůžkových pokojů, 2 vícelůžkové pokoje a 2 apartmány s kuchyňským koutem. Celková kapacita penzionu je 66 lůžek. Všechny pokoje mají kompletní sociální zařízení a přípojku na internet, vybrané pokoje pak i televizi. V hlavním objektu se nachází společenská místnost, ve které se podávají snídaně a pak funguje jako společenská místnost nebo salonek pro akce. Recepce hotelu je k dispozici od 8 do 20 hodin. Stravování, tj. obědy a večeře se podávají v Restauraci Včelařský dvůr, která je součástí areálu. Parkování aut je zajištěno v uzavřeném prostoru u penzionu.

Ceny

Apartmán
2.600 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.750 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.550 Kč
Přistýlka
350 Kč
Snídaně
125 Kč

http://www.vcelarskydvur.cz/cenik-a-slevy Vedlejší sezóna: prosinec - únor Hlavní sezóna: březen, duben, říjen, listopad Grand sezóna: květen - září

Služby

Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Konferenční možnosti
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Terasa
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
66
Dvoulůžkové pokoje
22
Počet apartmánů
2

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
TV
WC

Restaurace

www.restauracelednice.cz

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
In-line bruslení
Jachting, windsurfing
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Půjčovna lodí
Půjčovna kol
Rybolov
Squash
Sportovní hala
Střelnice
Tenisový kurt

Okolí

Obec Lednice je lázeňským místem. Nově vybudované lázně poskytují komplexní lázeňské služby. K dispozici je rehabilitační bazén, sauna, relaxační místnost, dvě klimatizované tělocvičny, fit centrum a solárium. K rehabilitaci využívají jodoborové vody vhodné k léčbě onemocnění kloubů, páteře a cév, vhodné pro léčení poúrazových stavů a k relaxaci. Vedení lázní vítá spolupráci s penzionem a umožní využívat procedury hostům penzionu „Včelařský dvůr“.

Mapa

Centrum 500m
Autobus 50m
Vlak 1km
Velká mapa