Penzion Vinařský domek, Perná

89, 69186
od 300 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion se nachází v klidné části vesnice, přímo pod úpatím Palavských kopců. Je vhodný zejména pro vícečlennou rodinu popř. několik rodin známých, kteří spolu chtějí strávit týdenní dovolenou, na zajímavém místě.

Další informace

Posezení na zahradě v malém altánku s grilem jistě zpestří dlouhé večery. K dispozici je taktéž zahradní nábytek. Kousek od penzionu je také fotbalové a volejbalové hřiště. Nabízíme jeden dvou a dva tří lůžkové pokoje. Po domluvě je možnost přistýlky. K dispozici je společný obývací pokoj s jídelnou, vybavený televizí, satelitem a radiem. Součástí penzionu je i vinný sklípek, ve kterém je po domluvě možno zajistit ochutnávku místních vín i s pohoštěním, v případě zájmu reprodukovanou hudbu - stylovou k vínu. 

CENY-lůžko/den

1.4 - 28.6. ....200,-Kč
29.6 - 15.8. ....250,-Kč
16.8 - 31.10. ...200,-Kč 

Děti dle věku

100,- až 150,- Kč/den 

Služby

Veliká zahrada s několika stromy nabízí možnost slunění i příjemného chládku. Zahradní altán je k dispozici spolu s grilem, ke slunění zapůjčíme zahradní lehátka a jiný zahradní nábytek.
Součástí penzionu je i vinný sklípek, ve kterém je po domluvě možno zajistit ochutnávku místních vín i s pohoštěním, v případě zájmu reprodukovanou hudbu - stylovou k vínu.

Ceny

Cena za osobu
300 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
10
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Cyklostezky
Jachting, windsurfing
Koupání řeka, jezero
Rybolov
Tenisový kurt

Okolí

Návštěvník našeho penzionu se ocitá téměř v samém srdci Pálavských vrchů. Chráněná krajinná oblast Pálava nabízí milovníkům přírody, turistiky i cykloturistiky nevšední zážitky. Šest kilometrů vzdálený Mikulov.

Mapa

Autobus 200m
Velká mapa